Oferta Novaris

Nasza oferta została zbudowana w oparciu o zdobyte doświadczenia na dynamicznie rozwijającym się i konkurencyjnym rynku usług informatycznych. W każdym z obszarów stawiamy na indywidualne potrzeby klienta. Realizujemy projekty zgodnie z najaktualniejszymi metodykami w terminach uzgodnionych w pierwszej fazie projektu.
Oferujemy:

  • Konsulting IT
  • Doradztwo IT
  • Implementacja systemów IT
  • Realizacja projektów migracji danych w systemach IT
  • Wykonywanie aktualizacji systemów IT
  • Outsourcing IT
  • Testy systemów IT

Zakres naszych usług

Outsourcing IT

Sięgnij po naszych specjalistów gdziekolwiek jesteś szybko, tanio i efektywnie.
Doskonale wiemy, że dziś w biznesie liczą się szybkie i efektywne rozwiązania. Wpółpracując z nami w ramach outsourcingu usług informatycznych mają Państwo możliwość sprawnie zoptymalizować koszty działalności Państwa firmy jak i pewność współpracy ze specjalistami wysoko cenionymi na rynku IT.

Oprogramowanie na zamówienie

Aplikacje mobilne i spersonalizowane rozwiązania, które usprawnią pracę każdej firmie.
Nasza kompleksowa oferta usług informatycznych obejmuje również tworzenie oprogramowania na zamówienie. Na Państwa życzenie nasz zespół programistów opracuje zestaw narzędzi, które w wygodny sposób zwiększą efektywność pracy, poprawią komunikację w firmie i usprawnią przebieg procesów biznesowych.

Migracje systemów

Popraw komunikację w firmie i poznaj korzyści płynące z najnowszych rozwiązań.
Świadcząc kompleksowe usługi IT, oferujemy także optymalizację i migrację istniejących systemów . Analizujemy i poprawiamy algorytmy oraz procesy baz danych. Specjalizujemy się w systemach telekomunikacyjnych, bilingowych oraz CRM.

Nasi główni klienci

[/fusion_text]